DoporučujemeZaložit web nebo e-shop

O NÁS TŘECH

...pár slov o nás
Kdybychom měli hovořit o každém zvlášť, o tom, proč jsme si pořídili hafany apod., bylo by to nadlouho. Myslím si, že citát z naší úvodní stránky „Jenom ti, kdož neměli nikdy psa, nemohou pochopit, oč by byl život bez psů chudší “ hovoří za vše. Naši psi nám dali do života hodně, ale rovněž nám i hodně vzali. Především tedy čas a toho není u nás nikdy dost. Ale to co nám vzali, nám taky vzápětí každý den vracejí svou láskou, oddaností a radostí ze života. Naučili nás zodpovědnosti, důslednosti a díky nim jsme poznali spoustu fajn lidí.

Společně navštěvujeme cvičák ve Veřovicích. Náš cvičák nám přirostl k srdci a velmi dlouhé období jsme na něm trávili spoustu a spoustu času a to i mimo výcvikové dny. Cvičák ve Veřovicích má dlouholetou tradici a troufám si tvrdit, že je to jeden z mála cvičáků, kde vás vezmou mezi sebe, ať už chcete jen, aby se váš pes dostal mezi psy a lidi a chcete poradit, co máte dělat, aby vás lépe poslouchal, nebo naopak chcete aktivně závodit a skládat zkoušky.

Tyto stránky byly založeny v době, kdy jsme se kynologiii sportovně věnovali s našimi prvními psy a to hlavně s maliňákem Zackem, ovčandou Ritou, kterou po její smrti nahradila Dixi a retrívrem Dickem, kterého nahradil flat Hardy. V současné době se nějaké ty zkoušky a závody týkají už jen Hardyho a našeho nejmladšího přírustku Peruna. Ostatní naši hafani už odešli do věčných lovišť. 

Snažíme se co nejvíce cestovat, jak vlakem, tak autem a brát své psy sebou všude kde to jde. Kromě každodenního venčení chodíme často pěšky na tůry a přes léto chodíme se psy plavat.

© 2013 my-dogs.wbs.cz.